Hakkımızda

Marka ve Hedefleri Hakkında:

 

“Mor Sincap” (Purple Squirrel) insan kaynakları yöneticilerinin ve işe alım uzmanlarının belli bir iş için gerekli olan tüm niteliklere ve deneyimlere sahip, zor bulunan kişiler için kullandığı terimdir. Ayrıca mor; bilginin ve derin düşüncenin rengi, sincap ise çevik oluşuyla tanınır.

 

Mor Sincap Organizasyon ve Danışmanlık, faaliyet gösterdiği alanda çok yönlü yeteneklerini ve deneyimlerini kullanarak fark yaratan, kaliteli eğitim hizmetleri sunmayı hedefler.

Kurucu Gamze Er Hakkında:

Gamze Er; 1977 yılında babasının işi nedeniyle gittikleri Suudi Arabistan’da doğmuş ve orada on yıl yaşadıktan sonra İzmir’e yerleşmiştir. Dokuz Eylül Üniversitesi İşletme Fakültesi’nden lisans, Yönetim ve Organizasyon alanında ise yüksek lisans derecelerini birincilikle almıştır. İngilizce öğretmenlik formasyonu ve yeminli tercümanlık belgesi sahibidir. Eğitim sektöründe toplam 13 yıl boyunca idari birimlerde çalışmış, devamında serbest çevirmenlik ve eğitmenlik yapmıştır. 2017’de EgitimciRoportaji.com’u, 2018’de ise Mor Sincap Organizasyon ve Danışmanlık firmasını kurarak eğitim etkinlikleri organizatörlüğü yapmıştır.

 

Sanal Ortamda İtibar İtibar Yönetimi adlı kitabı dünyada bir ilk olan Gamze Er, aynı zamanda New York Reputation Institute sertifikalı bir itibar yönetimi uzmanıdır.