Hizmetlerimiz

İngilizce ve Türkçe Seminerler

Gerek kendi seminer salonumuzda, gerekse kurumların mekanlarında seminerler organize ediyoruz. Bu seminerler İngilizce veya Türkçe olabileceği gibi, sözlü çeviri hizmetimiz sayesinde çift dilli olarak da gerçekleşebilmektedir. Sahnede ardıl çeviri, kişilerin yanında oturarak fısıltı çevirisi, veya kabinden simultane çeviri yapma imkanımız mevcuttur. Mor Sincap’ın organize ettiği seminerlerde katılım belgesi verilmektedir.

Eş Zamanlı Ebeveyn-Çocuk Aktiviteleri

İzmir Yelki’deki mekanımızda hem seminer salonumuz hem de atölye odamız bulunmaktadır. Bu sayede ebeveynler ve çocuklar aynı anda farklı etkinliklere katılabileceklerdir. Ebeveynlerin bir etkinliğe katılırken “çocukları nereye bırakacağım” derdi ortadan kalkacak, aynı zamanda çocukları bir etkinliğe bıraktıklarında dışarıda onları sıkılarak bekleme derdi kalmayacaktır. Güncel etkinliklerimiz için lütfen bizi sosyal medyadan takip etmeyi ve iletişim formumuzu doldurmayı unutmayın!

Yabancı Dil Konuşma Kulüpleri / Sohbet Grupları

Gerek çocuklara, gerekse yetişkinlere yönelik İngilizce konuşma kulüplerimiz mevcuttur. “Near-native speaker” düzeyindeki eğitmenlerimizle yapılan konuşma kulüplerimiz sayesinde kelime dağarcığınızı geliştirebilir, günlük konuşma pratikleri yapabilir, telaffuzunuzu geliştirebilir ve konuşma hızınızı arttırabilirsiniz. İleri düzeyde İngilizce konuşabilenler ise sohbet gruplarımız sayesinde pratik yapma imkanı bulacaklardır. Talep olduğu takdirde farklı dillerde sohbet grupları açılması planlanmaktadır.