Ana Sayfa Hizmetlerimiz Keynote Speaker Temini

Keynote Speaker Temini

Konferanslar, zirveler, mezuniyet törenleri, kurum açılışları gibi büyük etkinliklerde, günün anlamına ve program içeriğine uygun açılış konuşmasını yapan kişiye “keynote speaker” denir. Bunu “açılış konuşmacısı” olarak çevirmek mümkündür. Ancak “keynote speaker” dediğimiz kişiler klasik konuşmadan daha fazlasını gerçekleştirirler.

Keynote speaker’lar genelde kendi hayat deneyimleri ile günün anlam ve önemini bağdaştırarak yirmi ila kırk beş dakika arası süren bir konuşma gerçekleştirirler. Bu konuşmanın amaçları; güne renk katarak katılımı arttırmak, seyircileri motive ederek o günkü etkinliğe hazırlamak, ilham vermek ve duygulandırmaktır. Keynote speaker’ların konuşmaları sırasında seyirciler zaman zaman hüzünlenir, heyecanlanır ya da kahkaha atar. Katılımcıların ilgisini yükselten, etkinlik için motive eden ve günü unutulmaz kılan kişi, genelde keynote speaker’dır.

Kurumunuzdaki konferans, mezuniyet töreni, açılış gibi özel günlerde bir keynote speaker’a ihtiyacınız olduğunda Mor Sincap Organizasyon & Danışmanlık ile irtibata geçebilirsiniz.

Diğer Hizmetlerimize De Göz Atın:

Eğitimcilere Online İtibar Güçlendirme

Kolejlere Danışmanlık

Mor Sincap Akademi

Öğretmen ve Velilere Seminerler