Gizlilik Politikası

MOR SİNCAP ORGANİZASYON VE DANIŞMANLIK ‘a (bundan sonra “Mor Sincap” olarak anılacaktır) ait Morsincap.com.tr, internet sitesindeki formlar aracılığıyla (isminiz, e-posta adresiniz, telefon numaranız v.b.) kişisel verileri isteyebilir. Bu kişisel bilgiler, Mor Sincap ’ın hizmetleri hakkında merak ettiğiniz soruları yanıtlamak ve bilgi almak için kullanılır. Bu bilgiler ayrıca sizlere elektronik posta ve kampanya katalogları, basılı yayınlar ve yazışmalar için kullanılabilir.

Morsincap.com.tr ‘deki iletişim formunu doldurduğunuzda, iletişime geçmek üzere bilgilerinizi paylaştığınızı doğrulamış olursunuz.

Gizlilik politikamız gereği kişisel bilgileriniz amacı dışında kullanılmamaktadır. Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda ve yasal haklarımızı korumak amacıyla resmi makamlara açıklanabilecektir. İşbu kişisel bilgiler Mor Sincap tarafından üçüncü kişilere kiralanmaz, satılmaz ve faaliyet dışı hiçbir şekilde kullandırılmaz.

İşbu sözleşmeyle Mor Sincap kendisiyle iletişime geçme hakkı tanımış olan site kullanıcısı, dilediği zaman Mor Sincap ’a yazılı bildirimde bulunmak kaydıyla bu izni sonlandırma hakkına sahiptir.

Mor Sincap “Morsincap.com.tr Gizlilik Politikası”nda değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Bu ilkelerinin maddelerinde bir değişiklik yapılması durumunda, söz konusu düzenleme burada görünecektir. Gizlilik ilkesinde yapılan herhangi bir değişiklikten sonra bu siteyi kullanmanız söz konusu değişikliği kabul ettiğiniz anlamına geleceği için, bu sayfayı düzenli aralıklarla kontrol etmenizi öneririz.